סיכום קצר על המערכת וטיפ: איך מוצאים הודעה?

הודעות מערכת • כניסות

חשוב להבין!!!
הפלטפורמה שלנו משולבת מאתר אינטרנט + מיילים + טלגרם. לכל אחד ייתרונות וחסרונות - לא כל מערכת יכולה לעשות הכל ולצורך שימוש מיטבי מומלץ להשתמש בפלטפורמה המתאימה ביותר למה שרוצים לעשות.

אתר האינטרנט מאפשר לנו לגלוש לערוץ מסויים ולראות את השתלשלות ההודעות רק של אותו ערוץ. כמו כן, ישנם כמה דפים עם מידע שימושי שניתן לפתוח רק באתר כגון מידע לתושב/ לוח ארועים/ גלריה וכו..

הטלגרם עוזר לנו לקבל הודעות מיידיות באפליקציה ללא צורך להכנס לאתר. לקבל התראות מיידיות. לראות מידע שימושי בקליק. לשלוט בהגדרות של המשתמש שלנו ולשלוח הודעות/ קריאות שרות בקלות.

המייל מאפשר למי שלא מחובר לטלגרם לקבל הודעות באופן מיידי ואפשרות למייל סיכום יום.

בהמשך נשתמש במערכת גם לצורך סקרים, הרשמות והצבעות יישוביים.

לצורך חיפוש הודעה ישנן כמה אופציות.

  1. אם יש לנו מילת מפתח מתוך ההודעה אפשר לעשות חיפוש רגיל בתוך הקבוצה שלנו בטלגרם – לחיצה על שם הקבוצה "האתר הקהילתי שלי" ואז “search”. או חיפוש באתר האינטרנט – זכוכית מגדלת מצד שמאל למעלה. (ניתן לעשות חיפוש גם במייל מתוך הסיכומים היומיים או מהודעות שוטפות).
  2. אפשר לבדוק את ההודעות האחרונות (4 ימים אחרונים) בדף הבית באתר האינטרנט או בטלגרם ללחוץ על "תפריט ראשי" ואז "הודעות אחרונות" – זה יביא את ההודעות מ 4 הימים האחרונים מסודרים לפי ערוצים.
  3. ניתן לחפש באתר לפי הערוץ הספציפי של ההודעות. מהטלגרם "תפריט ראשי" ואז "אל האתר" יפתח את אתר האינטרנט. מצד שמאל למעלה יש אייקון של שלושה קווים שיפתח לנו רשימה של כל הערוצים.

ניתן לחסוך את הכניסה לטלגרם לצורך פתיחת האתר - מומלץ לעשות לאתר קיצור דרך בטלפון.

באנדרואיד יש לפתוח את האתר (אפשר דרך הטלגרם) ואז בתפריט של הדפדפן (בדרך כלל שלוש נקודות בצד ימין למעלה) יש ללחוץ על "הוסף לדף הבית" וזה ייצור אייקון של האתר במסך הבית של הטלפון החכם.